S+ HAIRCARE,
LOODUSE JA TEADUSE
SÜNERGIA

S+ Haircare kaadakamari

TAIMEEKSTRAKTIDE KOMPLEKSID

BAICAPIL™

Baikali tihashein, nisu- ja sojaidud ergutavad juuste kasvu, kaitsevad juuksenääpsusid vananemise eest, muudavad juuksed tihedamaks ja vähendavad juuste väljalangemist. Tulemuseks on nooremad, tervemad juuksed.
Baicapil™ kompleks on kombinatsioon 3 taimest, Baikali tihasheinast (Scutellaria baicalensis), nisust (Triticum vulgare), sojaoast (Glycine max sprout), mis suurendavad raku energiat ja aktiveerivad juuksenääpsude tüvirakke, kaitstes neid samal ajal vananemise eest. Sel viisil võitleb see nähtavalt juuste väljalangemise vastu:

 • stimuleerib juuste kasvu
 • suurendab juuste tihedust
 • vähendab juuste väljalangemist
 • taastab juuste terve ja tugeva välimuse

Baikali tihasheina juured sisaldavad suures koguses flavonoide (26 erinevat) ning seda taime kasutatakse väga laialdaselt hiina meditsiinis. Soja- ja nisuidud on Baicapili™ koostises tänu nende süsivesikute, valkude, lipiidide ja mineraalelementide rohkusele. Kasvavad juuksenääpsud kasutavad rakuenergia saamiseks glükoosi 2 korda kiiremini võrreldes puhkefaasi nääpsudega. Baicapil™ annab neile täiendavaid suhkruid, mis suurendavad rakkude hapniku tarbimist raku energia kasvatamiseks. Toitained aitavad juuksenääpsudel suureneda ja olla aktiivsemad juuste kasvu ja tiheduse suurendamisel ja kasvufaasi pikendamisel. Uinunud juuksenääpsu tüvirakud aktiveeritakse selleks, et toota uusi juukseid.
Baicapil™ kiirendab tüvirakkude aktiveerimise kaudu kasvufaasi algust, mis tekitab uue juuksekarva.
Oksüdatiivne stress on üks juuste väljalangemist soodustavatest mehhanismidest, misõttu algab juuste üleminekufaas kasvufaasist puhkefaasi enneaegselt. Baicapili™ toimeained kaitsevad juuksenääpsu oksüdatiivse stressi eest, parandavad juuksenääpsude energiat ja vähendavad seeläbi juuste välja langemist.
Baicapil™

 • suurendab glükolüüsiga raku energiat, mistõttu on juuksenäpsud aktiivsemad ja elujõulisemad
 • aktiveerib tüvirakke, mis viib uue kasvufaasi tekkimisele, paraneb juuste kasv ja tihedus
 • kaitseb oksüdatiivse stressi eest, rakud on aktiivsemad ja tervemad
 • kaitseb juuksenääpsusid vananemise eest, mistõttu pikeneb juuste kasvufaas.

CHROMAZONE™:

Chromazone™ , ehk granaatõuna viljakesta ekstrakt, on uudne liposoomtehnoloogial valmistatud peptiid. See on loodud selleks, et säilitada värv sinu juustes võimalikult kaua ning kaitsa neid UV-kiirguse eest. Liposoomid koosnevad suurel määral fosfolipiidest, mis lõimuvad keratiinidega lihtsalt. Kuna lipiidid ei lahustu vees, võib neid sisaldavaid tooteid kasutades vabalt juukseid pesta, hooldada ja isegi meres ujuda, kartmata, et juuksevärv tuhmub. Liposoome sisaldavad juuksehooldustooted parandavad juuste niiskustaset, parandavad nende pehmust ja vastupidavust.

Chromazone™ sisaldab granaatõuna viljakesta ekstrakti, mis on tänu oma suurele flavanoidide, komplekssete polüahhariidide ja mineraalide sisaldusele ilumaailmas väga hinnatud komponent. See loob juuksekarva ümber õhukese kaitsekihi, mis takistab juustes värvimolekulide kadumist.

Granaatõuna viljakeha ekstrakt

 • Kaitseb sinu juuste värvi 50% paremini võrreldes tavapäraste toodetega
 • 3x pikem antioksüdantide toime võrreldes E-vitamiiniga
 • Kaitseb juukseid UV-kiirguse eest

BIOVITRIENT 124™

Biovitrient on segu kaselehe, kummeli, põldosja, hirsi, nõgeselehe, aaloe, humala, takjajuure, salvei, rohelise tee lehtede, henna ekstraktidest. See ülimalt toitev ja juukseid taastav segu annab juustele uue elujõu, tasakaalustab niiskustaseme, silub juuste soomuskihti ja hoiab ära juuste niiskuskao. Samuti moodustab see juuksekarva ümber paindliku kaitsekihi, mis aitab juukseid viimistleda, annab sära ja jätab juuksed loomulikuks, lendlevaks.

Kuidas see toimib?

BIOVITRIENT 124™ loob silendava ja kaitsva kihi juuksekarva ümber, mis soomuskihti tihendades kaitseb juukseid niiskuskao eest. Tänu kaitsekihi moodustamisele on juuksed läikivad, kergesti töödeldavad, elastsed ja liikuvad. Läiget suurendav, toitev segu taimeekstraktidest aitab kaitsta ja silendada juuksekiudusid.

10 parimat looduslikku koostisosa:

Kaselehe ekstrakt – siluva toimega tugev antioksüdant

Kummeli õite ekstrakt – antibakteriaalse, nahka rahustava ja juukseid hooldava toimega

Põldosja ja hirsi seemnete ekstraktid – rikkalikud antioksüdandid, mis kaitsevad juukseid keskkonna kahjulike mõjude eest ja ergutavad juuste kasvu

Nõgeselehe ekstrakt – aitab juustel taaskasvada tänu juuksenääpsu toitmisele, muudab juuksed läikivaks, annab neile terve väljanägemise

Aaloe lehe ekstrakt – on antibakteriaalse, tugevalt niisutava toimega ilusaladus

Humala ekstrakt – aitab peanaha olukorda tasakaalustada, on tugeva antioksüdantse, antimikroobse ja põletikuvastase toimega, sisaldab hulgaliselt flavonoide ja soodustab juuste kasvu

Takjajuure ekstrakt – toetab juuksenääpsu aktiivsust ja hoiab peanaha korras, toidab juukseid B, E, A ja C vitamiinidega, tsingi ja raua mineraalidega. Need toitained on juuste tervisele määrava tähtsusega tugevdades juuksekiudusid ja muutes neid vastupidavaks kahjustuste eest. Lisaks annab rohkelt läiget ja kaitseb juukseid niiskuskao eest

Salvei lehe ekstrakt – ergutab juuste kasvu, aitab vältida kõõma teket, kaitseb juuksevärvi, annab rohkelt läiget. Salvei kaitseb juukseid ka ennaegse hallinemise eest ja aitab säilitada oma loomulikku juuksevärvi

Rohelise tee lehe ekstrakt – kiirendab juuste kasvu. Tees sisaldub suur hulk erinevaid toitaineid, vitamiine ja aminohappeid, mis on elementaarsed tervete ja tugevate juuste kasvuks. Tees sisalduvad polüfenoolid annavad märkimisväärse UV kaitse juustele. Tees sisalduvad polüfenoolid, eeterlikud õlid, kofeiin kiirendavad juuste kasvu, sest need vähendavad DHT teket, mis põhjustab juuksenääpsu nõrgenemist. Seega on tee lehe ekstrakt peanaha stimulaator, mis aitab hoida juuste kasvutsüklit ning juustel tugevamaks kasvada.

Henna ekstrakt – kaitseb ja tugevdab juuksevärvi, tugevdab juukseid, muudab need elastseks ja vähem poorseks, mida põhjustavad keskkonna kahjulikud mõjud. Henna muudab juuksed käsitletavamaks, läikivamaks, lopsakamaks ning pehmemaks.

Kasutusel toodetes

ULTRA NOURISHING MASK

KERASCALP™

Amla ekstrakt takistab juuksenääpsu väiksemaks muutumist ja see aitab võidelda peanaha vananemisega enne, kui vananemismärgid ilmnevad.
Kerascalp™ kompleks sisaldab India karusmarja ekstrakti, mida kosmeetikatööstuses kasutatakse nahka ja juukseid niisutava ainena, ajurveedas tuntakse amla karusmarja juuste ja peanahka noorendava ja heaolu taimena.
Kerascalp™

 • hoiab ära juuksenääpsu väiksemaks muutumise ja nõrgenemise
 • annab juustele läiget
 • tasakaalustab peanaha olukorda ja ergutab vereringet
 • jätab juustele elujõulise tunde
 • tugevdab nõrgenenud juukseid.

Vananedes muutuvad juuksenääpsud väiksemaks, mis põhjustab nähtava juuste vananemise. Juuksed muutuvad õhemaks, kaotavad volüümi, murduvad kergemini ja kasvavad aeglasemalt. Kerascalp™ sisaldab suures koguses amla ehk India karusmarja ekstrakti, millel on võime ennetada juuksenääpsu väiksemaks muutumist tänu kollageeni tootmise suurendamisele.
Amla on hindikeelne sõna viljapuu (Emblica officinalis või Phyllanthus emblica) kohta, mis kasvab kogu Indias ja kannab hapuka maitsega karusmarjalaadseid vilju. Amlat on ajurveedas ja teistes Aasia meditsiinipraktikates kasutatud tuhandeid aastaid.
Amla sisaldab hulgaliselt antioksüdante, nagu emblikaniin, füllantiin, kvertsetiin, gallushape ja ellagiinhape. Amla sisaldab ka suures kontsentratsioonis mineraalaineid, aminohappeid ning tugevaid immuunsust tugevdavaid koostisosi.
Amlas sisalduvad vitamiinid, mineraalid ja fütotoitained soodustavad tervet peanahka, tugevdavad juuksenääpsusid ja stimuleerivad tervete uute juuste kasvu.
Kerascalp™ kompleks oma uuendusliku toimemehhanismiga ühendab tarkuse ja teaduse, sest amla (Phyllanthus emblica) viljadest saadud toimeaine on võimeline takistama juuksenääpsude väiksemaks muutumist.

HUMAL ehk HOPS™ EKSTRAKT

Humal on tugev antioksüdant, antiseptilise toimega, õrnalt sügavpuhastav ja juuste väljalangemise vastase toimega.
Humala ekstrakt sobib hästi rasuse või ärritunud peanaha hooldamiseks ja tasakaalustamiseks.
Humal on pärit Euroopa, Aasia ja Ameerika parasvöötme piirkondadest. Need taimed kasvavad metsikult niisketes metsades, tarades ja umbrohuna, neid esineb ka lepa- ja pajumetsades. Humala ekstrakti toodetakse Humulus lupulus emasõitest.
Muistsed babüloonlased ja egiptlased kasutasid humalat aromaatse taimena, kuid ulatuslikult alustati humala kasvatamist keskajal, kui leiti, et humal on õlle loomulik säilitusaine. Baieri piirkond sai õllemaailmas tuntuks just seal kasvavate humalate tõttu. Põhja-Ameerika põliselanikud kasutasid humalat unetuse, günekoloogiliste häirete ja reuma raviks. 17 sajandil kasutati humalat sõjast saadud haiguste, ärevus- ja psühhootiliste häirete raviks, põiepõletiku raviks, rahusti ja uinutina.
Humala destilleeritud õli ja humalaekstrakti kasutatakse ka toidu maitsestamiseks või vedelike lõhnastamiseks. Küps humal selgitab õlut ja annab sellele mõrumaitse, humal takistab ka bakterite kasvu õlles ja *virdes. Humala emasõisi kasutatakse pruunide juuksevärvide ja kosmeetiliste kreemide tootmiseks.
Humalaekstrakti soovitatakse juuste kasvu stimuleeriva või seborröavastase toimega ja nahka rahustavate kosmeetikatoodete valmistamiseks. Humala ekstrakt on tugeva antioksüdantse, antimikroobse ja põletikuvastase toimega, sisaldab hulgaliselt flavonoide ja soodustab juuste kasvu, humalaekstraktist on suur kasu ka puhastava toimega kosmeetikatoodete valmistamisel.

POLYPLANT MARINE™

Viie vetika ekstraktid niisutavad, taaselustavad ja pehmendavad juukseid ja on peanahka toniseeriva, stimuleeriva toimega.
Polyplant Marine™ on taimeekstraktide kompleks, mis sisaldab

 • põisadru
 • nori kuivatatud söödav vetikas, mis on valmistatud punavetikate perekonna liikidest,
 • rohevetikat , tuntud ka kui meresalat,
 • wakame merevetikad on magneesiumi, joodi, kaltsiumi, raua, vitamiinide A, C, E, D ja K allikad
 • Lithothamnium vetikat mis on väga aeglaselt kasvav mineraaliderikas punane vetikas.

Kompleks on toniseeriva, niisutava, stimuleeriva, juukseid taaselustava ja pehmendava toimega.
Vetikatel on toitainete potentsiaal loomulikus tasakaalus, mis imenduvad kergelt ning taastavad toitainete puuduse erinevates organites ja kudedes. Vetikate kaasamine kosmeetikamaailma aitab taastada naha loomulikku tasakaalu tänu nende ioonipõhistele elementidele (oligoelementide, vitamiinide ja mineraalide kelaatvormid). Vetikad imavad endasse mere mineraalsooli, kaltsiumit, fosforit, joodi ja vitamiine. Need elemendid aitavad loomulikul viisil naha ja juuste elujõudu taastada ja nende välimust parandada.

AMA OIL™

Rebasheina seemnete ekstrakt taastab juukseid ja annab neile kaitsva kihi kahjustusi tekitava liigniiskuse eest, aitab säilitada soengut, hoiab ära kahususe.
Ama-oil tungib juustesse, kus on kahjustatud lipiidide kiht. Tekitab juuksekarvale kaitsekihi, kaitseb juukseid liigse niiskuse eest. Ama-oil kaitseb juukseid, aitab säilitada soengut, tuues välja lokid või aidates säilitada sirgendatud juukseid, kahuvastase toimega.
Juuste keemiline ja mehaaniline töötlemine, keskkonnamõjutused põhjustavad lipiidide kadu. Et hoida juuksed säravad, säilitada juukse tervise omadused, on vaja neid kaitsta liigse niiskuse eest. Juuste kahjustatud osad võimaldavad liigsetel veemolekulidel tungida juuksesse, mis hakkavad moodustama keratiinkiududega uusi sidemeid, põhjustades kahusust ja soengu esialgse kuju kaotamist. Liigse niiskuse sisenemist juuksesse aitab takistada lipiidide kiht. Tooted, mis teevad juuksele kaitsva lipiidide kihi, aitab juustel saavutada normaalset niiskustasakaalu ja loomuliku, kaitsva läbitungimatuse. Ama õlil on võime haakuda juuste kahjustatud lipiidide piirkonnale, taastada juuste sisemist struktuuri ja nii aidata soengul püsida.
Lipiidide hulk juukses on limiteeritud, seda on 1-9%, lipiidid asuvad juukse pealiskihis, moodustades vastupidava, vee eest kaitsva barjääri, juukse väliskihi ja sisekihi vahel asuvad lipiidid seovad need kaks kihti omavahel kokku.
Ama õli parandab lipiidide struktuuri, et hoolitseda optimaalse niiskustasakaalu eest juukses ja aidata hoida soengu püsivust, eemaldada juustest kahu. See tungib juuste kahjustunud osadesse, mis on kaotanud lipidiid ning tekitab kaitsva kihi liigse niiskuse eest, mis tungib keratiinikihtide vahele.
Ama õli saadakse longus rebasheina (Amaranthus caudatus) ehk amaranti seemnetest, mis on väga rikas küllastumata rasvhapete (linool-, palmitiin- ja oleiinhape) ja skvaleeni poolest.
Kuna skvaleen on osa juuste looduslikest lipiidikomponentidest, suurendab selle lipiidi olemasolu Ama-õli biosobivust juustega ja selle efektiivsust. Lisaks sisaldavad rebasheina seemed leutsiini, valkude sünteesiks vajalikku aminohapet, arginiini, lüsiini, väävlit, fosforit, kaltsiumit, rauda, kaaliumit, tsinki, E- ja B-vitamiine.
Ama-õli kontrollib liigset niiskust juukses, hoiab ära kahususe ja säilitab soengu, hoides seda kauem paremas seisukorras ka ebasoodsates keskkonnatingimustes.

SOY COMPLEX™

Soja ja Peruu jaanikauna ekstraktid tugevdavad ja taastavad juukseid seespidiselt, vähendavad juuste katkemist, annavad neile elastsust ja läiget.
Sisaldab kõrges kontsentratsioonis proteiine, mis vabanevad juustes järkjärguliselt tänu ekslusiivsele 3D Matrix tehnoloogiale. See moodustab juustele kaitsva kihi aktiivainetest ja niisutavatest osakestest, mis aitavad tootel juustel püsida, seeläbi pikendab toodete aktiivainete toimeaega juuksel ja parandab nende ühtlast jaotumist. Toimeained jäävad pärast loputamist juustesse, kuid šampooniga pestes välditakse nende liigset kogunemist juustele või peanahale.
Sojakompleksi parabeenivaba koostis sisaldab hüdrolüüsitud sojaproteiini ja Peruu jaanikauna ehk tara (Caesalpinia spinosa) ekstrakti. Tervetel juustel on loomulik tugevus ja elastsus tänu keratiini korrektsele, tervele struktuurile. Kui juuksed vananevad, muutuvad need hapramaks ja rabedamaks. Proteiinid kaitsevad juukseid välismõjude ja staatilise elektri tekkimise eest, parandavad ja taastavad neid ning vähendavad nende murdumise ohtu. Väikese molekulaarsuurusega proteiinidel on võime läbida juukse väliskiht ja tungida juukse sisemisse, korteks kihti, aidates juukseid taastada, tugevdada ja kaitsta seestpoolt. Suure molekulaarsuurusega proteiinid moodustavad juukse väliskihile kaitsva ja juust pehmendava kihi. Päikesekiirgus, madalad
temperatuurid, samuti juuste keemiline töötlus – blondeermine, värvimine, keemiliste lokkide tegemine põhjustab juuste struktuuri kahjustusi välis ja sisemises kihis. See muudab juuksed kahuseks, elutuks ning raskesti käsitletavaks. Tänu proteiinirikkale koostisele kaitseb sojakompleks juukseid väliskeskkonna kahjustuste eest, muudab need pehmeks ja säravaks, taastab juukse struktuuri seespidiselt.
Soy Complex™

 • suurendab juuksekiudude tugevust ja vastupidavust
 • vähendab juuste katkemist
 • muudab juuksed elastsemaks, käsitletavamaks
 • juuksed on pehmed ja läikivad
 • juukseid on lihtsam kammida

KERATRIX™

Hariliku jaanikauna seemnetest peptiidide ja aminohapete kompleks parandab nõrgenenud ja kahjustatud juukseid.
Keratrix™ on peptiidide ja aminohapete parabeenivaba kompleks, mis taastab nõrgenenud ja kahjustatud juuksekiude looduslike toimeainetega juukse sisemises, korteks kihis. See tugevdab juukseid ja kaitseb uute murdumiste eest. Nii on juuksed vastupidavamad, tugevamad, elastsemad ja kaitstud mehaaniliste-, keemiliste- ja kuumakahjustuste eest. Keratrix kompleksis toimub toimeainete järkjärguline vabanemine tänu ekslusiivsele Matrix tehnoloogiale, mis moodustab juustele kaitsva kihi aktiivainetest ja niisutavatest osakestest. See aitab tootel juustel püsida, pikeneb aktiivainete toimeaeg juustel, need jäävad pärast loputamist juustesse, kuid šampooniga pestes välditakse nende liigset kogunemist juustele või peanahale. Matrix tehnoloogia parandab ka soengu püsivust.
Keratrix kompleks moodustab kaitsva kihi ümber juukse sarvkesta ja soodustab juuksekiu paranemist. See kiht kaitseb juukseid väliste kahjulike mõjude eest ning suurendab nende elastsust. Lisaks neutraliseerib Keratrix juuste elektrostaatilise laengu, positiivsed laengud loovad sillad negatiivselt laetud keratiini aminohapetega, mis aitab kaasa peptiidiahelate stabiliseerimisele ja seeläbi on juuksed kergemini töödeldavad.
Katsed Keratrixi™ toime kohta kinnitavad, et juuste sarvkest muutus nähtavalt siledamaks, juuksed olid elastsemad ja pehmemad.
Keratrixil™ on positiivne mõju kahjustatud (blondeeritud) juuste taastamisele, paranes juuste vastupidavus murdumisele, kuid üllatavalt paranes Keratrixiga™ hooldades kahjustatud juuste olukord rohkem võrreldes töötlemata, tervete juustega.
Keratrix™ katab juuste sarvkesta kaitsva kihiga, mis kaitseb juukseid välistest kahjulikest mõjudest, parandab juuste olukorda, aitab taastada töötlemise järel juuste toitainete rikkuse, parandab juuste vastupanu murdumisele. Keratrix™ pakub terviklikku kaitset nii tervetele kui kahjustatud juustele nende kogu pikkuses.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo