KUI TEADUS KOHTUB LOODUSEGA

Salon+ ja Tartu Ülikooli teadlaste poolt koostöös Eestis väljatöötatud ning loodud juuksehooldussari on teaduspõhine, toimelt efektiivne ja keskendub peamistele juustega seotud väljakutsetele. Kõik S+ Haircare tooted sisaldavad olulisi toimeaineid, mis aitavad juukseid ja peanahka kaitsta keskkonnamõjutuste eest ning taastada neid võimalikest kahjustustest ning on loodud ainult naha ja juuksesõbralike sertifitseeritud tooraineid kasutades. Toodetes sisalduvad juukse eluiga pikendavad peptiidid aitavad juustel püsida kauem elujõulised, tugevamad ja tervemad, sest ergutavad juuksenääpsude tööd. Rikkalikud taimeekstraktid aitavad kaitsta juukseid ja peanahka kahjulike keskkonna tingimuste eest ja taastada mehaanilisest või keemilisest töötlusest tulenevatest kahjustustest. Elujõulised juuksenääpsud ning terved, tugevad juuksed kogu nende pikkuses - siin kohtub teadus loodusega!

KOOSTÖÖ TARTU ÜLIKOOLI TEADLASTEGA

sai alguse 2018 aastal Tartu Ülikooli teadlaste initsiatiivil, kes vähiravi uuringute käigus avastasid peptiidi, mis kinnitub juuksekarvale. Salon+ otsustas investeerida peptiidialase koostöö teadusuuringutesse, et tuua turule selline peptiid, mis annab võimaluse muuta juuksestruktuuri ja -värvi, neid viimistleda ning kaitsta keskkonnamõjutuste või keemiliste kahjustuste eest ilma agressiivseid kemikaale kasutamata. Juuste pinnale on võimalik kinnitada soovitud toimeaineid, näiteks värvi või UV kaitset selliselt, et neid ei uhuta valamust alla, mis annab suure ökoloogilise ja jätkusuutliku edasimineku juuksehooldusmaailmas. Lisaks on sellised tooted ohutumad nii kliendi kui juuksuri tervisele.

S+ HAIRCARE JUUKSE- JA KEHAHOOLDUSSARI

S+ Haircare juukse- ja kehahooldussari sündis soovist luua salon+ salongiketi klientidele kvaliteetne, hästi toimiv ja unikaalne tootesari. Valdavalt keskenduvad juuksehooldussarjad juuste väliskihtide kaitsmisele ja taastamisele, S+ Haircare tooted aitavad lisaks sellele luua juuksenääpsule soodsa keskkonna selliselt, et kasvav juus oleks tugevam ja välistele mõjutustele vastupidavam. See on võimalik tänu toodetes sisalduvatele peptiididele, mis toidavad juuksenääpsu rakutasandil ja aitavad juustel püsida kauem kasvufaasis. Tootesarja retseptide loomine, testimine ja toodete väljatöötamine algas 2020.aastal, esimeses etapis on loodud peamistele juuksehooldusvajadustele mõeldud tooted meestele, naistele ja lastele. Toodetes sisalduvad aktiivainetena juuksekasvu soodustavad peptiidid, biotiin, antibakteriaalse mõjuga ning peanahka patogeensete mikroorganismide eest kaitsev Piroctone Olamine, juuste väljalangemist ennetavad komponendid.
Lisaks olulistele aktiivainetele on toodetes kasutatud erinevate looduslike toimeainete ekstraktide komplekse, mis on valitud põhimõttel - kõik hea meie kehale on kasulik ka juustele. Baikali tihashein, sojaoa ja nisu idud, humal, rebasheina seemned, India karusmari, Peruu jaanikauna ehk tara ja hariliku jaanikauna ehk kaarobi seemned, 5 erineva meretaime vetikad on rikkalikud erinevate toitainete allikad. Taimsete komplekside tootja (Provital) poolsed teaduslikult kinnitatud uuringud tõestavad, et need taimede ekstraktid sobivad suurepäraselt ka juuksehooldustoodetesse. S+ Haircare tootesarjal on läbiv signatuur lõhn, mis on õrnalt puiduse alatooniga lõhnasegu Hawai Mamaki teest, rosmariinist, kadakamarjadest ja valgest samblikust. S+ Haircare toodetesse ei ole lisatud SLS ja SLES sulfaadivaate, parabeene ja silikoone.

TOODETUD EESTIS

Kõik S+ Haircare sarja toodete retseptid on väljatöötatud, katsetatud ja toodeteks valmistatud Eestis. Siin on sihiks võetud Euroopas tunnustatud farmaatsia ja iluhooldustoorainete tootjate soovitused juukse- ja nahasõbralike toodete väljatöötamiseks. Tooted on teaduspõhised, sest toodetes kasutatavate toimeainete efektiivsus on teaduslikult tõestatud ning kasutust leidnud ka farmaatsias. Toodete kokkusegamine ja pakendamine toimub samuti Eestis ja selle suureks eeliseks on väikesemahuliste, kiiresti arendatavate ja täiustatavate tootepartiide tegemine.

DISAINILAHENDUS

Varasem hea koostöö disainiagentuuriga Refleks viis loomuliku arenguna S+ Haircare tootesarja disainilahenduse väljatöötamiseni. Refleksi disainerit kirjeldavad seda projekti järgmiselt: salon+ uue juuksehooldussarja looja ja arendajana võib enda kohta öelda – me teame, mida me teeme. Disainiagentuur Refleks lõi sellele enesekindlale hoiakule tooteseeria disainilahenduse, mis on stiilne ja ajatu.

S+ Haircare tootesarja pakendi disaini väljatöötades toetuti kolmele olulisele aspektile:
1. kogemus
2. teadlased ja loodus
3. stiil

Tulemuseks on esteetiline, eristuv ja sobiv disain S+ Haircare tooteseeriale.
Minimalistlik teadusliku tundega pudel annab aimu pakendi sees oleva toote usaldusväärsusest ja puhtusest. Pakendi etiketi kujundus jääb silma oma rahuliku fooniga ja iga toote värvilaik jääb tarbijale meelde ning aitab orienteeruda toodete vahel. Toote lõhn on rikkalik, lihtne ja tuttav ning haakub pakendisainiga

Shampoos_Treatments

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo