S+ HAIRCARE,
LOODUSE JA TEADUSE
SÜNERGIA

S+ Haircare kaadakamari

Õrnatoimeline koostis

S+ Haircare tooted on väljatöötatud retseptidega, mis sisaldavad võimalikut õrnatoimelisi koostisosi. Nende koostisoade toime tõestatud ja kontrollitud tunnustatud farmaatsia ja iluhooldustoorainete tootjate poolt, seega on tooted konkreetsed – nende toime annab lubatud tulemuse ja toodete kvaliteet on omane professionaalsetele salongitoodetele.

Tooted on puhtad karmidest kemikaalidest, Sodium Laureth Sulfate ja Sodium Lauryl Sulfate sulfaatidest, silikoonidest ja parabeenidest. Tooted sisaldavad rikkalikult taimeekstrakte, mis on valitud põhimõttel – kõik, mis maitseb hea, teeb head ka meie juustele ja peanahale.

S+ HAIRCARE TOODETE KOOSTISSE EI OLE LISATUD PARABEENE, SLS, SLES SULFAATE, SILIKOONE:

PARABEENE

SLS, SLES SULFAATE

SILIKOONE

Parabeenid on keemilised ühendid, mida kasutatakse kosmeetikatoodetes säilitusainetena. Iseenesest toimivad need tõhusalt, kuna pärsivad mikroorganismide ning hallitusseente kasvu. Samas peetakse parabeene potentsiaalseteks sisesekretsioonisüsteemi kahjustajateks. Sagedane parabeenide kasutamine võib viia vähkkasvajate tekkimiseni ning esile kutsuda viljatust. Parabeene on õnneks kosmeetikatoodete koostises lihtne tuvastada kuna nende nimetused sisaldavad sõna “paraben”.

Sulfaadid on pindaktiivsed ained mis panevad kosmeetikatooted vahutama. Sarnaselt parabeenidega omavad nad täiesti ootuspärast efekti. Samas eemaldavad need mustust liigagi hästi, kuna võtavad puhastatavatelt pindadelt, nagu juuksed ja nahk, kaasa kogu nende naturaalse kaitsekihi. Juuksed muutuvad seepeale kuivadeks ja kahusteks. Nahalt kaitsekihi eemaldamine võib omakorda kaasa tuua mitmeid probleeme, põhjustades ärritust, dermatiiti, ekseemi ja kõõma. On andmeid, et sulfaadid imenduvad läbi peanaha, takistades seeläbi juuste normaalset kasvu. Seega tuleks soovitatavalt vältida tooteid mille koostises leidub nimetusi Sodium Laureth Sulphate (SLS) ning Sodium Lauryl Ether Sulphate (SLES). S+ Haircare toodetes sisalduv Sodium Myreth Sulfate on dermatoloogiliselt sobilik kasutamiseks põhilise pindaktiivse ainena õrnatoimelistes puhastuspreparaatides.

Silikoonid on sünteetilised ühendid mida lisatakse kosmeetikatoodetesse neile iseloomuliku pehme ja sileda järeltunde tõttu. Need annavad juustele kauni läike ja hea kammitavuse. Silikoonid tekitavad kasutamisjärgselt nahale ja juustele veebarjäärina toimiva kaitsekihi. Samas takistab see barjäär edasist vee jõudmist nahale ja juustele. Silikooniga tinglikult kaitstud juuksed ei saa piisavalt väliskeskkonnast niiskust ning muutuvad lõpuks kuivaks ja hapraks. Eriti tugeva kaitsekihi moodustavad niinimetatud vees lahustumatud silikoonid ning nende järjepidev kasutamine tingib pindadele ladestumise. Otsides toodete koostises sõnalõppe “conol” või “cone”, näiteks juuksehoolduses laialdaselt kasutus olev Dimethicone, on võimalik silikoone sisaldavaid kosmeetikatooted hõlpsasti vältida.

TOOTMISEST

Kõik S+ Haircare sarja toodete retseptid on väljatöötatud, katsetatud ja toodeteks valmistatud Eestis, tuginedes Euroopas tunnustatud farmaatsia ja iluhooldustoorainete tootjate soovitustele juukse- ja nahasõbralike toodete väljatöötamiseks. Tooted on teaduspõhised, sest toodetes kasutatavate toimeainete efektiivsus on teaduslikult tõestatud ning kasutust leidnud ka farmaatsias.

Toodete kokkusegamine ja pakendamine toimub samuti Eestis ja selle suureks eeliseks on väikesemahuliste, kiiresti arendatavate ja täiustatavate tootepartiide tegemine. Tooted on puhtad karmidest kemikaalidest, Sodium Laureth Sulfate ja Sodium Lauryl Sulfate sulfaatidest, silikoonidest ja parabeenidest, sisaldavad rikkalikult taimeekstrakte, mis on valitud põhimõttel – kõik, mis maitseb hea, teeb head ka meie juustele ja peanahale.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo