Miks kasutada šampoonile lisaks seerumeid?

S+ Haircare sarjas on juuste väljalangemise vastase Anti Hairloss, kõõmavastase Anti Dandruff ja juuksekasvu pikendava Longer Hair šampooni kõrval ka samanimelised seerumid peanahale. Mis vahe on erinevatel seerumitel ja miks neid šampoonidele lisaks peaks kasutama?

Kõige lihtsamini selgitatuna on seerumite põhimõte šampoonides olevaid toimeaineid võimendada ning nende mõjuaega pikendada. Seerumit masseeritakse peanahale ja seda ei loputata maha. Järelikult saavad need toodete toimet peanahal veelgi pikendada ning lubatud mõju juustel ja peanahal kiiremini saavutada.

Hüvasti, probleemne peanahk!

Anti Dandruff Treatment on mõeldud kõõmaga seotud peanaha probleemidele, samuti sobib see seerum ka kipitava või sügeleva peanaha rahustamiseks, sest toimeained tasakaalustavad peanaha olukorda ja ergutavad peanaha vereringet. Kõõmavastane seerum taastab naha loomuliku niiskustaseme, rahustab peanahka ja hoiab ära juuksenääpsu väiksemaks muutumise ja nõrgenemise. Seerumi toimeaine Piroctone Olamine on antibakteriaalne, kaitseb peanahka patogeensete mikroorganismide eest. Lisaks sisaldab seerum humala ja India karusmarja ehk amla ekstrakti, mis aitavad rahustada peanahka ja hoiavad ära juuksenääpsu nõrgenemise. Humala ekstrakt on tugeva antioksüdantse, antimikroobse ja põletikuvastase toimega, sisaldab hulgaliselt flavonoide ja soodustab juuste kasvu. Amla ekstrakt takistab juuksenääpsu väiksemaks muutumist ja see aitab võidelda peanaha vananemisega enne, kui vananemismärgid ilmnevad. Seerumis sisaldub ka peptiid, mis tungib juuksenääpsu ja aitab juukseid tugevdada juba nende esmases kasvufaasis.

Juuste väljalangemist saab peatada!

Anti Hairloss Treatment seerum aitab juuksekasvu taastada. Juuste väljalangemise vastane seerum stimuleerib juuste kasvu, vähendab juuste väljalangemist ja muudab juuksed tihedamaks. Sarnaselt juuste väljalangemise vastase Anti Hairloss šampooniga seerumis sisalduvad toimeained tugevdavad nõrgenenud juuksenääpsusid ning taastavad nende toitainetega varustamise. Taime ekstraktide kompleks Baikali tihasheinast, nisu- ja sojaoa idu ekstraktidest suurendavad raku energiat ja stimuleerivad juuste kasvu. Baikali tihasheina juured sisaldavad suures koguses flavonoide (26 erinevat) ning seda taime kasutatakse väga laialdaselt hiina meditsiinis. Soja- ja nisuidud on seerumi koostises tänu nende süsivesikute, valkude, lipiidide ja mineraalelementide rohkusele. Kasvavad juuksenääpsud kasutavad rakuenergia saamiseks glükoosi 2 korda kiiremini võrreldes puhkefaasi nääpsudega. Baicapil™ ekstrakt annab neile täiendavaid suhkruid, mis suurendavad rakkude hapniku tarbimist raku energia kasvatamiseks. Toitained aitavad juuksenääpsudel suureneda ja olla aktiivsemad juuste kasvu ja tiheduse suurendamisel ning kasvufaasi pikendamisel. Uinunud juuksenääpsu tüvirakud aktiveeritakse selleks, et toota uusi juukseid. Juuste väljalangemise vastane seerum kiirendab tüvirakkude aktiveerimise kaudu juuste kasvufaasi algust, mis tekitab uue juuksekarva. Seda seerumit võid kasutada igapäevaselt, et toita ja ergutada juustekasvu, võidelda juuste väljalangemise vastu. Ka Anti Hairloss seerumis sisaldub peptiid, mis tungib juuksenääpsu ja aitab juukseid tugevdada juba nende esmases kasvufaasis.

juuste väljalangemise vastane sari S+ Haircare

Tugevad ja pikad juuksed!

Longer Hair Treatment on UV kaitsega, juuste eluiga pikendav seerum, mis annab juba 6 nädalasel kasutamisel koos Longer Hair šampooniga nähtavalt tugevamad, kiiremini kasvavad, pikemad ja lopsakamad juuksed. See seerum sisaldab juuksenääpsu eluiga pikendavat vaskpeptiidi, mis hoiab juukse kauem kasvufaasis, mille käigus juus kasvab enne üleminekufaasi minemist, milles juuksekasv peatub. Lisaks sisaldab see seerum jaanikaunapuu ja rebasheinaseemne ekstrakte, sojaproteiine, viie erineva meretika ekstrakte. Rebasheina (amarant) seemnete ekstrakt taastab juukseid ja annab neile kaitsva kihi kahjustusi tekitava liigniiskuse eest, hoiab ära kahususe. Soja ja Peruu jaanikauna ekstraktid tugevdavad ja taastavad juukseid seespidiselt, vähendavad juuste katkemist, annavad neile elastsust ja läiget. Proteiinid kaitsevad juukseid välismõjude ja staatilise elektri tekkimise eest, parandavad ja taastavad neid ning vähendavad nende murdumise ohtu. Tänu proteiinirikkale koostisele kaitseb sojakompleks juukseid väliskeskkonna kahjustuste eest, muudab need pehmeks ja säravaks, taastab juukse struktuuri seespidiselt.

Longer Hair seerum taastab nõrgenenud ja kahjustatud juukseid, tugevdab juuksekiude ja kaitseb neid murdumise eest, suurendab juuste vastupidavust ja elastsust.

Juuste eluiga pikendav sari S+ Haircare Longer Hair

Kuidas S+ Haircare seerumeid kasutada?

Pese juuksed sobiva S+ Haircare sarja šampooniga, kõiki eeltoodud seerumeid võib kasutada mistahes S+ Haircare sarja šampooniga. Aga kõige paremad tulemused saad, kui kasutad sama sarja šampooni ja seerumit, nii suurendad toimeainete mõju ja tulemused on palju kiiremad tulema. Loputa juuksed šampoonist ja kasuta rätikukuivadel juustel sobivat S+ Haircare palsamit. Seejärel masseeri peale juuste pesu seerum peanahale. Tee juustesse paari cm laiused jaotused ja hoia seerum nokaga vastu peanahka. Kuna seeumid on airless pudelis, võid pudelit mistahes pidi kasutada. Hõõru seerum sõrmeotstega peanahal laiali, ära loputa, sest seerumis sisalduvad toimeained ja taimsed ekstraktid mõjuvad eelkõige peanahal. Seerumid sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Seerumid on SLS ja SLES sulfaadivaba, parabeeni- ja silikoonide vabad. Longer Hair seerumit võid kasutada ka kogu juuksepikkuses, sest see annab juustele UV kaitse, sileduse, parema kammitavuse ja kauni läike. Ükski S+ Haircare seerum ei muuda juukseid raskeks ega kleepuvaks.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo