Kuidas kasvatada juuksed pikemaks ja tugevamaks?

Kes meist ei sooviks, et juuksed kasvaksid pikemaks ja oleksid tugevamad? Sageli tuleb juuksekasvule justkui piir ette ja näib, et juuksed pikemaks enam ei kasva vaid hakkavad otstest katkema, muutuvad tuhmimaks. Juukseid keemiliselt töödeldes ja ka vanusega kaotavad need elastsuse, sära, muutuvad õhemaks. Sageli keskenduvad juuksehooldustooted juukse pikkuse taastamisele ja turgutamisele, kuid S+ Haircare juuksehooldustooted on astunud innovaatilise sammu, et lisaks juuksepikkusele toita juuksenääpsu ning hoida seda kauem kasvufaasis. S+ Haircare Longer Hair šampoon ja seerum on loodud just selleks, et juuksed saaksid kasvada pikemaks tänu juuksenääpsu eluiga pikendavale vaskpeptiidile ja toitainete rohketele taimeekstraktidele.

S+ Haircare Longer Hair
Longer Hair Treatment seerum peanahale sisaldab šampooniga sarnaseid toimeaineid ja võimendab toodete mõju

Unikaalne vaskpeptiid juuksehoolduses

Vask on üks melaniini tootmiseks vajalikest mikroelementidest. See on ühend, mis vastutab juuste, aga ka silmade ja naha värvi eest. Vaskpeptiidid aitavad suurendada vereringet nahas ning seeläbi stimuleerida karvanääpsu rakkude uuenemist, et nad saaks piisavalt hapnikku ja toitaineid, et kasvatada uusi, tugevamaid juukseid. Vaskpeptiidid hoiavad juuksenääpsud kauem aktiivses kasvufaasis ja lühemat aega uinuvas faasis. Nii kasvavad juuksed kauem ja on tugevamad tänu toitainete rohkusele juuksenääpsus. Vaskpeptiidid suurendavad juuksenääpsude suurust, kuid ei muuda peenikesi, peaaegu nähtamatuid karvakesi kehal tekitavaid karvanääpsusid terminaalseteks nääpsudeks, mis toodavad paksusid ja pikki juukseid. Seega ei pea kartma vaskpeptiidi sisaldusega šampooni kasutamisel kehakarvade kasvu intensiivistumist.

Taimsed ekstraktid, mis taastavad juukseid

Kaarobi ekstrakti aminohapete jõud

Hariliku jaanikauna ehk kaarobi seemnetest peptiidide ja aminohapete kompleks parandab nõrgenenud ja kahjustatud juukseid. Keratrix™ on peptiidide ja aminohapete parabeenivaba kompleks, mis taastab nõrgenenud ja kahjustatud juuksekiude looduslike toimeainetega juukse sisemises kihis. See tugevdab juukseid ja kaitseb uute murdumiste eest. Nii on juuksed vastupidavamad, tugevamad, elastsemad ja kaitstud mehaaniliste-, keemiliste- ja kuumakahjustuste eest.

Kaarobi kaunad juuksehoolduses

Soja kompleksi proteiinid

Soja kompleks tugevdab, silub ja annab juustele sära, aitab siduda niiskust juustesse ning vähendab suviti juuste pleekimist ja sellest tulenevaid kahjustusi. Tänu proteiinirikkale koostisele kaitseb sojakompleks juukseid väliskeskkonna kahjustuste eest, muudab need pehmeks ja säravaks, taastab juukse struktuuri seespidiselt.

Toimeainete vabanemine Keratrix ja Soy kompleksis toimub järkjärguliselt tänu ekslusiivsele Matrix tehnoloogiale, mis moodustab juustele kaitsva kihi aktiivainetest ja niisutavatest osakestest. See aitab tootel juustel püsida, pikeneb aktiivainete toimeaeg juustel, need jäävad pärast loputamist juustesse, kuid šampooniga pestes välditakse nende liigset kogunemist juustele või peanahale.

Soy extract S+ Haircare

Niisutavad merevetikad

Polyplant Marine, viie merevetika ekstraktide kompleks on väga niisutavate, pehmendavate ja juukseid taaselustavate ja pehmendavate omadustega. Vetikatel on toitainete potentsiaal loomulikus tasakaalus, mis imenduvad kergelt ning taastavad toitainete puuduse erinevates organites ja kudedes. Vetikate kaasamine kosmeetikamaailma aitab taastada naha loomulikku tasakaalu, tänu nende ioonipõhistele elementidele. Vetikad imavad endasse mere mineraalsooli, kaltsiumi, fosforit, joodi ja vitamiine. Need elemendid aitavad loomulikul viisil naha ja juuste elujõudu taastada ja nende välimust parandada.

Juuste lipiidikihti taastav amarant

Ama-õli on amaranti ehk rebasheinaseemnete toitev ekstrakt. See sisaldab suures koguses küllastumata rasvhappeid, mis sobivad juuste lipiidide kihi taastamiseks. Ama-õli on rikas skvaleeni poolest, mis on osa juuste looduslikest lipiidikomponentidest, nii suurendab selle lipiidi olemasolu Ama-õli biosobivust juustega ja selle efektiivsust. Lisaks sisaldavad rebasheina seemed leutsiini, valkude sünteesiks vajalikku aminohapet, arginiini, lüsiini, väävlit, fosforit, kaltsiumit, rauda, kaaliumit, tsinki, E- ja B-vitamiine. Rebasheinaseemnete ekstrakt taastab juukseid ja annab neile kaitsva kihi kahjustusi tekitava liigniiskuse eest, aitab säilitada soengut, hoiab ära kahususe.

Kui sul on probleeme juuste väljalangemisega, võib see tähendada, et sinu juuste kasvutsükkel on lühenenud. Selle põhjuseks võivad olla probleemid juuksenääpsude elutsükliga, hormoonide ja muuga. Vaskpeptiidid pikendavad juuste kasvutsüklit, mis tähendab, et juuste väljalangemiseni kulub rohkem aega. Lisaks uute juuste kasvu soodustamisele aitavad vaskpeptiidid ka see juustele mahtu lisada.

Ka teistes S+ Haircare toodetes sisaldub lisaks rikkalikele taimsetele ekstraktidele juuksekasvu soodustav peptiid – Peptilash, mis samuti suurendab juuksenääpsu eluiga ja aitab kasvada tugevates ja tervetel juustel. Rohkem infot taimeekstraktidest ja peptiididest leiad Koostisainete lehel.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo