Näitleja Kaisa Selde rääkis oma muljeid S+ Haircare toodete kasutamisest

Näitleja Kaisa Selde on paljudele tuttav nii teatrilavadelt kui teleekraanilt. Lisaks värvikatele rollidele jäävad silma ka Kaisa imelilusad pikad juuksed. Peale S+ Haircare toodetega tutvumist ja esmast kasutamist, uurisime, millised on tema tunded ja mõtted selle Eestimaise juuksehooldussarjaga.

Mis on sinu jaoks kõige olulisem juuksehooldustoodete valikul?

Olen väga mugav inimene, seega otsin tooteid, mis annavad kohese tulemuse. Peale S+ Haircare sarja kasutama hakkamist näen, et juukseid langeb palju vähem välja. Eelnevalt oli tavaline, et harja külge jäi peale kammimist kassipoja suurune hunnik juukseid. See pole ka ime, sest minu ametiga kaasneb see, et igapäevaselt nõutakse mu juustelt väga palju ja väga erinevaid asju, ühel päeval sirgendatakse, järgmisel lokitatakse, kolmandal päeval punutakse nad peadligi ja pannakse klambritega kinni. Seega rohke juuste välja langemine oli minu jaoks normaalsus. Kuid nüüd jääb kammile vaid mõni karv. See on väga hea tunne!

Kas mõnest S+ Haircare tootest sai ka sinu uus lemmik?

Palsam on harukordselt siidise tekstuuriga ja jätab juuksed kohe siidiseks ning siledaks ja hiljem hästi töödeldavaks. Pihustatav palsam on totaalne uus lemmik. Kasutan seda igapäevaselt. Juuksed jäävad siledad, elekter kaob, juuksed läigivad kelmikalt. Sain tänu sellele palsamile komplimendi: “Kaisa, mida sa küll sööd, et su karv nii läigib?”

Mis sulle veel eristuv tundub S+ Haircare toodete puhul?

Toodete lõhn on väga mõnus. Ei ole pealetükkiv vaid on värske ja jätab juuksed pikalt nö puhtalt lõhnavaks. Juuste lõhn on mulle väga oluline, kuna tunnen seda kogu aeg ise ja kallistades tunnevad seda ka lähedased.
Väga kaval on ka see, et pakendid on eri värvi, nii ei pea iga kord vaatama, et kumb see šampoon ja kumb palsam on. On saanud normaalsuseks jälgida toidu pakendeid, et vältida liigsete kemikaalide sisse söömist, aga kas sa selle peale oled mõelnud ja järele vaadanud, et mida su ilu-tooted sisaldavad, mida sa endale peale määrid ning mis on need kemikaalid, mis sa äravoolutorust alla lased? 

Kaisa Selde saate Buduaar salvestusel rääkimas Reet Härmatile S+ Haircare toodetest

S+ Haircare tiim tänab Kaisat nii südamliku tagasiside eest ja soovib Kaisale ägedaid rolle ja ilusaid juukseid!

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo