Millised on sinu lemmiktooted aastast 2023?

Millised tooted pälvisid kõige rohkem klientide tähelepanu aastal 2023? Vaata, kas ka sinu lemmikud on nende enimmüüdud top toodete hittide hulgas!
Kõige populaarsemaks tooteks osutus mõneti ootuspäraselt S+ Haircare Hydrating Leave-in pähejäetav palsam. Kerge koostisega, aga taimede väest pakatav palsam, mis annab ka kuuma ja värvikaitset, on paljude klientide juuste ilu-allikas. Nii hindas ka näitleja Kaisa Selde ja saatejuht Liis Lusmägi oma uueks lemmikuks just selle toote. 

S+ Haircare Leave-in conditioner TOP 2023
Enim-müüdud toode 2023 S+ Haircare Leave-In Hydrating Conditioner

Paljud kliendid hindavad S+ Haircare neid tooteid, mis pakuvad lahendusi juuste või peanaha probleemide korral. Kõik S+ Haircare tooted sisaldavad juuksekasvu soodustavaid peptiide, kuid kõige paremini aitab juuste väljalangemise korral S+ Haircare Anti Hairloss šampoon ja seerum peanahale. Mõlemad sisaldavad Baikali tihasheina ekstrakti, mis idamaades on tuntud ravimtaim just juuste hõrenemise vastu. 

Aasta hitt-toode S+ Haircare Anti Hairloss Shampoo

Suurt tähelepanu pälvis ka S+ Haircare Anti Dandruff šampoon ja seerum peanahale. Need tooted leevendavad peanaha ärritusi, eemaldavad kõõma ja annavad leevendust ka psoriaasi korral. Lisaks annavad juustele elujõudu ja tugevust humala ja India karusmarja ekstraktid. Üks paljudest tagasisidedest Anti Dandruff šampoonile oli kliendi poolt selline:
“Olles palju aastaid olnud ainult apteegišampoonide tarbija ja aina uuesti pettunud ning pidanud N…i juurde tagasi pöörduma, siis S+ Haircare kõõmavastane šampoon on siin esimene, mis tegi olukorra paremaks, mitte halvemaks. Üsna paksu koostisega, kulub vähe, lõhn on meeldiv, üllatava kõrvaltoimena minu jaoks on juustel tõesti läige ja kerge eelnev juuksekadu on peatunud. “

Anti Dandruff sari aitab leevendada peanaha ärritust, psoriaasi ja eemaldab kõõma

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo