S+ Haircare tooted said Ilulemmik 2023 tiitlid

S+ Haircare Longer Hair Shampoo ja Treatment ning Anti Hairloss Treatment tunnustati Buduaari Ilulemmik 2023 konkursil parimateks toodeteks Eesti kosmeetika kategoorias!


Oma ala professionaalidest ja tuntud meediategelastest koosnev žürii selgitas konkursil osalenute hulgast välja enim võidupunkte saanud ilu- ja tervisetooted. Suur heameel on tunnustuse üle, mille pälvisid kolm S+ Haircare juuksehooldustoodet.
Parima juuksehooldustoote tiitlid Ilulemmik 2023 said juuste eluiga pikendava sarja Longer Hair Shampoo + Treatment ning juuste kasvu stimuleeriva, Anti Hairloss sarja Treatment seerum peanahale.

Selline tunnustus annab kindlust, et S+ Haircare tooteid arendades oleme valinud õige suuna. Ilumaailmas on kasvamas trend, kus juuste taastamisel pööratakse suurt rõhku ka juuksenääpsu tervise eest hoolitsemisele. S+ Haircare šampoonid, palsamid ja seerumid peanahale sisaldavad lisaks rikkalikele taimeekstraktidele juuksekasvu soodustavaid peptiide, mis toidavad juuksenääpsu rakutasandil ning aitavad kasvada tervetel ja tugevatel juustel.

Vähetähtis pole ka S+ Haircare toodete puhtus – tooted ei sisalda karme kemikaale, neisse ei ole lisatud SLS ja SLES sulfaate, parabeene, silikoone. Selle asemel sisaldavad kõik S+ Haircare tooted rikkalikult taimeekstrakte, mida võib nimetada ka superfood’ideks. Need taimed on valitud põhimõttel, kõik hea meie kehale on hea ka meie juustele.

Longer Hair sarja toodetes on rebasheina ehk amaranti seemned, soja ja nisuidud, Peruu jaanikauna ehk tara seemned, hariliku jaanikauna ehk kaarobi seemned, 5 erineva toiduks tarvitatavate merevetikate ekstraktid ning muidugi juuksekasvu soodustavat peptiid.

Anti Hairloss sarja tooted sisadavad Baikali tihasheina, soja ja nisuidusid, juuksekasvu soodustavaid peptiide.

Ilulemmik 2023 märgistus

Ilulemmik 2023 toodetele on kleebitud vastav märgistus, et neid oleks lihtsam märgata

S+ Haircare toodete seas on 3 sarja, kus šampooniga koos on ka seerum peanahale:
* juuste eluiga pikendav Longer Hair sari
* juuste väljalangemist ennetav ja juuste kasvu stimuleeriv Anti Hairloss sari
* peanaha probleeme leevendav ja kõõmavastane Anti Dandruff sari.
Neis sarjades soovitame kasutada šampooniga koos seerumit, et maksimeerida tootes olevate toimeainete mõju. Šampoon ja seerum sisaldavad sarnaseid toimeaineid, taimeekstrakte ja peptiide. Kuna seerum jääb peanahale, saavad juuksenääpsud vajalikke toitaineid rohkem, peanahk püsib terve, juuksed hooldatud ja tugevad.

S+ Haircare sarja arendus toimub ka edaspidi looduse ja teaduse sünergia märgi all.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo