Trikipallur Richie Kaljulaid S+ Haircare toodetest

Menukas trikipallur Riche Kaljulaid 🏐 jagab oma muljeid sellest, mis tunded on temas tekitanud S+ Haircare toodete kasutamine. Kuna Richie esineb palju ja on õigustatult uhke oma juuksepahmaka üle, siis kasutab ta palju ka viimistlustooteid. Kas midagi on tema arusaamades juuksehoolduses on muutunud? Loe mõnuga edasi!

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet!

Avastasin enda jaoks S+ Haircare tooted tänu kingitusele, mille salon+ salongist sain. Kuna igapäevases elus kasutan soengu tegemiseks üpris palju juukselakki, on ka tähtis juukseid hooldada kvaliteetsete šampoonide ja palsamitega. Juukselakk üldiselt teeb juuksed mega kuivaks ning võib ka kaasa tuua juuste välja langemise. Olen üldiselt selline inimene, kes tihtipeale hindab tooteid ka pakendi järgi, siis tooteid nähes, jäi kohe silma, kui palju on tehtud tööd pakendite disainiga. Komplektis olevate toodete ümbrispakend + šampoonide ning teiste toodete pudelid nägid välja väga eksklusiivsed.

Värskus, värskus, värskus!

Enne kasutama hakkamist lugesin ka, mis koostiosad neil sees on ja ilmselt nii looduslikke ja kvaliteetseid tooteid polegi kunagi enne kasutanud. Kui proovisin Gentle Mint sarja tooteid, oli mega huvitav kogemus pesta pead sellise värske piparmündi šampooniga, mis pani pea kohe värskusest kihelema ja andis ülimõnusa värske enesetunde. Gentle Gentleman šampoon ja Bodywash andsid samuti sellise mõnusa värske enesetunde. No ja siis see Leave In sprei, super! Mulle väga meeldis seda peale pesu juustesse lasta. Selle lõhn oli mega-mega hea, nagu oleks parfüümi lasknud juustesse. Vot selle feelinguga saan enesekindlalt juba lavadele esinema minna!

Olen S+ tooteid kasutanud umbes 2 nädalat ja olen jäänud väga rahule. Mida vanemaks saan 😁, seda rohkem olen erinevate toodete puhul hakanud hindama kvaliteeti ning ütlen ausalt, et ega rohkem neid odavamaid šampoone endale koju soetada ei tahagi. Tuleb jätkata S+ toodetega 🤘!

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo