S+ Haircare veebileht pälvis Kuldmuna konkursil finalisti tiitli

Eesti suurima loovusfestivali, Kuldmuna 2023, parimad projektid on liikunud finaaletappi ja sinna kuulub ka S+ Haircare veebileht!
Finaalikoht kuulub S+ Haircare veebile kategoorias “Disain ja meisterlikkus/Koduleht”. Arvestades Kuldmuna žürii nõudlikkust ja konkursisõela tihedust, oleme väga uhked finaalikoha üle.
S+ Haircare veebileht sündis koostöös disainiagentuuriga Refleks, kelle disainilahendus S+ Haircare tootepakendile pälvis aastal 2022 samuti finaalkoha Kuldmuna konkursil. Tehnilise teostuse taga seisab vankumatu partnerina agentuur Reaktiiv.

Mille poolest eristub S+ Haircare veeb?

  • Rahulik, kuid põhjamaiselt elegantne disain, mis räägib toodete pakendiga sarnast keelt.
  • Veebistruktuuri lihtne ja loogiline ülesehitus.
  • Ülim põhjalikkus toodete koostise kohta. Kellel huvi, saab toodetes sisalduvate komponentidega tutvuda mikrotasandil, sest lisaks üldistele taimsete ekstraktide ja aktiivainete kirjeldustele on lahti seletatud ka 100% kõik koostises sisalduvad komponendid.

Kuidas kirjeldab Refleks koostööd:

“salon+ uue juuksehooldussarja looja ja arendajana võib enda kohta öelda – me teame, mida me teeme. Disainiagentuur Refleks lõi sellele enesekindlale hoiakule tooteseeria ja veebidisainilahenduse, mis on stiilne ja ajatu.

S+ Haircare disaini väljatöötades toetuti kolmele olulisele aspektile:
1. pikaajaline kogemus juuksehooldusmaailmas
2. teadlased ja loodus oluliste märksõnadena tootesarja väljatöötamisel
3. stiil

Tulemuseks on esteetiline, eristuv ja sobiv disain S+ Haircare tooteseeriale ja veebile.
Minimalistlik, teadusliku tundega pudel annab aimu pakendi sees oleva toote usaldusväärsusest ja puhtusest. Pakendi etiketi kujundus jääb silma oma rahuliku fooniga ja iga toote värvilaik jääb tarbijale meelde ning aitab orienteeruda toodete vahel. Toote lõhn on rikkalik, lihtne ja tuttav ning haakub pakendisainiga.
Sarnast joont järgib ka veebidisaini terviklik lahendus, mida on mugav jälgida nii arvuti kui mobiiliekraanil.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo