S+ Haircare e-poe ringluspakend säästab keskkonda

Kui tahame anda panuse meie planeedi elujõulisusele, siis ei saa me silmi kinni panna ka e-poe pakendite teemal. Jah, kartongkarbid on ka veel lahendus, aga need rändavad sageli peale ühekordset kasutust siiski prügisse. Kui Eestis alustati ringluspakendite kasutamisega, ei mõelnud me pikalt- jah, ka meie soovime S+ Haircare e-poes pakkuda pakkimislahendusena KIUD korduvkasutatavaid pakendeid!

S+ Haircare on loodud keskkonna jätkusuutlikkust silmas pidades ja sellest lähtudes. Just seepärast on meie tooted pakendatud ümbertöötlemist võimaldavatesse plastikpudelitesse. Kõik toorained, mida me kasutame, on õrnatoimelised, keskkonnasõbralikud ning ei tekita mõttetut reostust.

Miks just KIUD korduvkasutatavad e-poe ringluskarbid?

Need on keskkonda säästvad ja tehtud tekstiiliprügist – nii aitame kaasa tekstiiliringlusele!
KIUD ideelahendus sündis Eestis eestlaste poolt ja need on ka kodumaal valmistatud – just nagu S+ Haircare, mis on Eestis sündinud, toodetud ja disainitud. Eestis sünnib ägedaid asju!
Need karbid on korduvkasutatavad kuni 20 ringi, nad on tugevad ja väga ilusa disainiga!

keskkonnasäästlik S+ Haircare

Ole sina ka keskkonnasõbralik- S+ Haircare lehel šopates vali kassas ringluspakend ning tagasta see hiljem Tango tagastuskasti. Hoiame pakendid ringluses!

Kuidas tagastada KIUD pakendeid?

+ Vali e-poe ostukorvi vaates oma tellimusele KIUD, endise nimega Low imPACK’i korduvkasutatav ringluspakend ja tasu 3€ deposiiti (selle saad sa hiljem tagasi).


+ Ava oma nutitelefoni kaamera ja hoia seda QR koodi kohal kuni ilmub kollane tango.eco link, klõpsa sellel.
+ Vii tühi pakend lähimasse Tango Eesti tagastuskasti, mis asuvad Smartpost Itella pakiautomaatide kõrval. Täpsemad asukohad leiad siit.
+ Pakendi eest tasutud deposiit makstakse tagasi 14 päeva jooksul (kui pakend jõuab tagasi KIUD lattu).
Voilaa! Ja oledki aidanud kaasa maailma puhtamaks muutmisele ning ringluspakendite tulevikule. Kas pole mitte hea tunne!

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo