S+ Haircare e-poe ringluspakend säästab keskkonda

S+ Haircare on loodud keskkonna jätkusuutlikkust silmas pidades ja sellest lähtudes. S+ Haircare tooted on pakendatud ümbertöötlemist võimaldavatesse plastikpudelitesse, toodetes kasutatud toorained on kõik õrnatoimelised ja keskkonnasõbralikud ning ei tekita mõttetut reostust.

Kui tahame anda panuse meie planeedi elujõulisusele, siis ei saa me silmi kinni panna ka e-poe pakendite teemal. Jah, kartongkarbid on ka ok lahendus, aga need rändavad sageli peale ühekordset kasutust ikkagi prügisse. Kui Eestis pandi alus ringluspakenditele, mis on valmistatud tekstiilijääkidest, polnud pikka mõtlemist, jah, me soovime ka S+ Haircare e-poes pakkuda pakkimislahendusena KIUD korduvkasutatavaid pakendeid.

Miks just KIUD korduvkasutatavad e-poe ringluskarbid?

Need on keskkonda säästvad ja tehtud tekstiiliprügist – me aitame kaasa tekstiiliringlusele!
KIUD ideelahendus sündis Eestis ja eestlaste poolt, need on valmistatud Eestis – just nagu S+ Haircare, Eestis sündinud, toodetud, disainitud. Eestis sünnib ägedaid asju!
Need karbid on korduvkasutatavad kuni 20 ringi, tugeva ja tooteid kaitsva struktuuriga ja väga ilusa disainiga!

keskkonnasäästlik S+ Haircare

Ole sina ka keskkonnasõbralik, S+ Haircare lehel šopates vali kassas ringluspakend ning tagasta see hiljem Tango tagastuskasti. Hoiame pakendid ringluses!

Kuidas tagastada KIUD pakendeid?

+ Vali e-poe ostukorvi vaates oma tellimusele KIUD endise nimega Low imPACK’i korduskasutatav pakend ja tasu 3€ deposiiti (selle saad sa tagasi).


+ Ava oma nutitelefoni kaamera ja hoia seda QR koodi kohal kuni ilmub kollane tango.eco link, klõpsa sellel.
+ Vii tühi pakend lähimasse Tango Eesti tagastuskasti, mis asuvad Smartpost Itella pakiautomaatide kõrval. Täpsemad asukohad leiad siit.
+ Pakendi eest tasutud deposiit makstakse tagasi 14 päeva jooksul (kui pakend jõuab tagasi KIUD lattu).
Voilaa! Ja oledki aidanud kaasa maailma puhtamaks muutmisele ning ringluspakendite tulevikule. Kas pole mitte hea tunne!

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo