Kuidas piparmünt mõjutab juuksekasvu?

S+ Haircare tooteperekond on täienenud kauaoodatud uute liikmetega, mündiselt jahutava toimega ja juuksenääpsu elujõulisust suurendavad Gentle Mint šampoon ja palsam on nüüd saadaval salongides ja e-poes. Kuidas aga mõjub münt peanahale?

Münti, eriti piparmünti või rohemünti, kasutatakse juuksehooldustoodetes tänu selle positiivsele mõjule. S+ Haircare Gentle Mint sarja toodetes on kasutatud aktiivainena piparmünti. Siin on mõned head näited, kuidas piparmünt mõjutab peanahka ja seeläbi ka juuksekasvu:

Jahutab

Mündil on peanahale kandmisel jahutav toime, mis aitab leevendada ka sügelust ja ärritust. Seega sobivad piparmündiga tooted kuiva ja sügeleva peanaha korra. Eriti mõnus on jahutav tunne kuuma ilmaga.

Ergutab vereringet

Piparmündis sisalduv mentool stimuleerib peanaha vereringet. Parem vereringe soodustab juuste kasvu ja peanaha üldist tervist.

Kõõmavastane toime

Mündil on antimikroobsed omadused, mis aitavad võidelda kõõma ja muude seen- või bakteritest põhjustatud haiguste vastu. Mündilisandiga tooted aitavad säilitada tervemat peanaha keskkonda.

Põletikuvastane toime

Mentool on tuntud oma põletikuvastaste omaduste poolest. Põletik peanahas võib viia juuste väljalangemiseni või takistada juuste kasvu. Mentool saab põletikku vähendades toetada tervislikumat juuste kasvu.

Puhastab

Piparmünt on looduslik puhastusvahend. See aitab eemaldada liigset rasu, mis peanahale kogunenuna tekitab probleeme juuste puhtuse hoidmisel ning pikaaegselt võib tekitada juuste väljalangemisega seotud probleeme. Seega aitab piparmünt säilitada tasakaalustatud ja puhast peanahka.

Vähendab stressi

Piparmündi aroomil on teadaolevalt rahustav toime. Juuksehooldustoodetes kasutamisel aitab see vähendada stressi ja pingeid, mis toob kaudselt kasu peanahale ja juuste tervisele.

Toetab juuste kasvu

Kuna piparmünt parandab peanaha vereringet ja aitab luua peanaha tervislikumat keskkonda, siis on sellel loogiline mõju ka juuste kasvule. See tähendab, et piparmünt aitab laiendada veresooni, mis parandab verevoolu juuksenääpsudes ja toetab tugevate juuste kasvu.

Oluline on pöörata tähelepanu sellele, et kuigi piparmündil on rohkelt kasulikke toimeid, ei pruugi see kõigile sobida. Mõned inimesed võivad olla tundlikud piparmündi või mentooli suhtes, mis võib põhjustada nahaärritust. Enne piparmündi sisaldusega toote kasutamist tasub seda testida väikesel nahapiirkonnal, et vältida kõrvaltoimete tekkimist.

S+ HAIRCARE TOOTED ON SAADAVAL:

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo